Aktualnie wszyscy żyjemy w biegu, bowiem wolnego czasu mamy coraz mniej. Nie ma więc nic dziwnego w tym, że nie chcemy go marnować np. na pichcenie. Przez to jemy błyskawicznie posiłki, które lokują się nam w boczkach. Na szczęście taki zdrowy obiad bynajmniej nie musi być bardzo czasochłonny. Gdy chcemy, sporządzimy go w przeciągu kilkudziesięciu minut.
Nie musimy przy tym wcale rezygnować z potraw, które spożywaliśmy do tej pory. Zamiast tego postarajmy się je troszkę zmodyfikować. Gdy często spożywaliśmy na obiad ziemniaki, zastąpmy je na kaszę albo brązowy ryż. Towary pełnoziarniste błyskawicznie nas nasycą oraz zgaszą nasz głów na przynajmniej parę godzin. Nie rezygnujmy także z konsumowania mięsa, które jest doskonałym źródłem białka – budulca kości i mięśni. Postarajmy się po prostu zastąpić schab na drób bądź mięso indycze. Białe mięso nie zawiera nadmiernie niemało kalorii, także ze spokojem nie ma przeszkód aby je konsumować nawet w trakcie terapii. Prócz tego nasz nietuczący obiad powinien się od czasu do czasu składać z ryb.
Miejmy na uwadze także, ażeby uszykować do całego posiłku różne sałatki. Stosujmy w nich świeże warzywa i nasiona słonecznika. Taka sałatka świetnie nasyci nasz żołądek oraz dostarczy do naszego organizmu masę, drogocennych witamin.
Wymieniając patologiczne towary spożywcze na ich zdrowsze, lekkostrawne odpowiedniki, niemało zyskujemy. Z takich produktów bezstresowo możemy przyszykować lekkostrawny obiad. Skonsumujemy go wtenczas bez żadnych wyrzutów sumienia oraz nasycimy idealnie swój wilczy głód.

20 Sty Brak komentarzy admin Kategoria , , , ,