Klasyfikujemy konsumowane przez nas pokarmy na 3 grupy. Pierwszą z nich jest grupa białkowa, kolejną węglowodanowa, z kolei ostatnią – neutralna. Dieta rozdzielna inauguruje jedną, główną regułę. Brzmi ona następująco: zakazane jest mieszanie w jednym posiłku dwóch pierwszych grup. W żadnym wypadku nie można łączyć węglowodanów z białkami.
Dieta rozłączna oraz odchudzanie przeznaczone jest nieomalże dla każdej osoby. Stanowi to olśniewający sposób na to, aby pozbyć się bezużytecznych kilogramów definitywnie, a także zadbać o własne zdrowie i kondycję. Choć z trudnością przyjdzie zaakceptowanie jej tym ludziom, jakie są łasuchami. Niemniej jednak należy zaniechać obżarstwa na rzecz smukłej figury oraz słusznego zdrowia. Kto z nas tego nie pożąda? Ponadto dieta rozdzielna ma także spore grono sympatyków również pośród mężczyzn, ponieważ pozwala na efektywne oczyszczanie organizmu. Niemniej jednak powracając do kobiet, podążając za obecnymi tendencjami – przyjmuje się, iż tylko szczupłe dziewczyny są w stanie być z siebie dumne. Dieta rozdzielna umożliwia wszystkim dziewczynom weselić się smukłą sylwetką. Promotorem jej jest doktór Hay.
Są fundamentalną jednostką fizyczną, dotyczą ciepła. Jednakże w aktualnej chwili jest ono definiowane jako energia. W dietetyce kalorie mają inne znaczenie. Hasło to w obszernym stopniu odbiega od znaczenia jednostki fizycznej, chociaż pojecie jest to samo. W dietetyce kalorie honorowane są za wartości kaloryczne artykułów skierowanych do konsumpcji. Wartości te są przedstawiane jednak nie w kaloriach, lecz kilokaloriach, co symbolizuje kalorie w liczbie tysiąca.

27 Lis Brak komentarzy admin Kategoria ,