Święta i stojące za nim chęć jedzenia potrafi sprawić, że nasze duże fałdy obok brzucha rozszerzą się o dosyć sporą ilość jednostek. Dlatego okazać przezorność i przed Bożym Narodzeniem pomyśleć, jaką dietę zastosować, by najszybciej i najlepiej usunąć skutki przejedzenia.
Wartą przemyślenia propozycją jest jedzenie opracowany przez Dukana. Dobra książka kucharska zajmująca się tą dietą zaleci, aby jak najbardziej zrezygnować z spożywanie chleba. Zamiast niego trzeba skupić się na zapewnieniu komórkom wielu produktów wysokobiałkowych. Uczciwie stosując się do punktów owej diety bardzo szybko widać znaczny ubytek kilogramów. do tego struktura planu żywieniowego Dukana ułatwia wyrobienie nowych nawyków żywieniowych, co pozwoli uniknięcie efektu jo-jo. Ale, aby nie było zbyt różowo, sposób odżywiania ma też wiele poważnych wad. Po pierwsze jest bardzo niszcząca dla organizmu. Korzystając z niej przestaje się dostarczać organizmowi potrzebnych składników odżywczych i witamin. Następnie, reakcje na to są bardzo różne i zależą od organizmu danego człowieka. W skrajnych przypadkach możliwe jest nawet utrata przytomności i zapadnięcie w śpiączkę. Dlatego zaufane źródła polecają, aby tak zwaną dietę Dukana stosować maksymalnie dwa razy w życiu.
Po świątecznym objadaniu się trzeba zastanowić się nad tym jak pomóc sobie w spalaniu zbędnych kilogramów. Wybór odpowiedniej diety na pewno w tym pomoże. Należy jednak wybierać z głową, gdyż skutki złej decyzji mogą nieść za sobą dość nieprzyjemne konsekwencje w postaci problemów zdrowotnych.

27 Lis Brak komentarzy admin Kategoria , ,