Chcąc podążać za zmianami na gruncie obyczajowym, musimy być uważni. Jesteśmy poddawani nieustannej obserwacji oraz ocenie. Kierunki światowe wyznaczają gwiazdy telewizji. Pospolite kobiety również nie mogą pozwolić sobie na zwalnianie tempa. Dzisiaj kobieta pragnąc spełniać się, jako matka, żona, pracownik musi być doskonale zorganizowana, a także działać równocześnie na kilku obszarach życia codziennego. Mimo, że brakuję jej czasu na własne potrzeby, nie powinna ich bagatelizować.
Kiedy ukazuje się problem nadprogramowych kilogramów, nie może być stateczna, musi natychmiastowo reagować. Tylko jak można szybko schudnąć w niedługim czasie. To nie proste zadanie. Rozwiązaniem w tym przypadku jest dieta wysokobiałkowa Dukana. Nie należy do najbezpieczniejszych, ale przynosi wymierne efekty. W czasie jej trwania przez czternaście pierwszych dni z produktów spożywanychkażdego dnia trzeba wyeliminować: chleb, makaron, ziemniaki, rośliny strączkowe, warzywa oraz owoce. Cukrom w każdej postaci mówimy nie!
Sprzymierzeńcem w osiągnięciu określonego celu są ryby, mięso indycze, pozbawiona tłuszczu wołowinka, czy owoce morza. Nie są zabronione jogurty naturalne oraz białko z kurzych jaj. Ciepłe posiłki muszą być przygotowywane na parze lub grillowane. Napoje alkoholowe oraz niewielkie przyjemności są surowo zakazane. W chwilach słabości nie wolno ulegać pokusie. Nie jest to proste. Spacer, zabawa z psem, rozmowa z przyjaciółmi są jak najbardziej zalecane. Odwracają nasze myśli od przysmaków. Silna wola to klucz do sukcesu. Nie zapominaj o tym, że na rezultaty Twojej pracy trzeba nieco poczekać. Cierpliwości one na pewno przyjdą.

20 Sty Brak komentarzy admin Kategoria , ,