Plaża, słońce, ciepły wiatr przyjemnie otulający nasze ciało. Ciepły piasek i świeża bryza morska. To kusząca perspektywa szczególnie w podczas zimy. Lato kojarzy się z przyjemnością, niezmąconym wypoczynkiem. Przywdziać seksowną bikini oraz przyciągnąć wzrok tłumu atrakcyjnych mężczyzn, skryte marzenie każdej kobiety.
Na nasze nieszczęście, nie ma nic za darmo. Piękna figura, smukłe ciało wymaga wytężonej pracy. Jesteśmy leniwi oraz pragniemy zawsze iść na skróty. Poszukujemy wyjścia awaryjnego oraz zastanawiamy się, jakimi metodami można szybko schudnąć bez zbędnego wysiłku.
Alternatywą dla opornych wczasowiczów może być dieta kopenhaska. Jest remedium na ten uniwersalny problem, w jaki sposób można błyskawicznie schudnąć i nie popaść w chorobę. Podczas jej trwania możemy spożywać niezbyt duże ilości warzyw i pojedynczy owoc dziennie. Pozytywny wpływ na przebieg odchudzania ma również chude, gotowane mięso.
Regułą absolutnie nie do podważenia jest zakaz podjadania między posiłkami. Pory spożywania poszczególnych posiłków są precyzyjnie określone. Śniadanie powinniśmy zjeść najpóźniej do 8:00, obiad do 14:00, a kolację do osiemnastej. Nasz obecny tryb życia, skutecznie nam to utrudnia.
Następną fundamentalną reguła jest regularne nawadnianie organizmu. Jest to bardzo istotne, ponieważ wraz z tkanką tłuszczową nasz organizm traci wiele witamin oraz minerałów odżywczych. Napojami, które możemy pić bez większych ograniczeń, jest niegazowana woda mineralna, niesłodzona herbata lub nieco rzadziej kawa. Rozsądek i stała kontrola lekarska w trakcie trwania diety to najlepsza recepta na pytanie, jakimi metodami
jakimi sposobami można szybko pozbyć się nadprogramowych kilogramów oraz nie uświadczyć na swoim ciele efektu jojo.

20 Sty Brak komentarzy admin Kategoria , , , ,